Merhabalar

Şimdiye kadar üç farklı sitede çeşitli zamanlarda yazılar yazdık ve söyleşiler yaptık.

Kimi zaman maç önü kimi zaman maç analizi kimi zaman gündem değerlendirmesi kimi zaman da geçmişe kısa yolculuklar gerçekleştirdik.

Amacımız, Galatasaraylı futbolseverlerin maç önü ve maç sonlarında, gündem dışı konularda aradığı, okumaktan keyif aldığı, Galatasaraylılar tarafından yürütülen bir site olabilmek.

Ne kadar büyüyeceğiz?

Buna sizler karar vereceksiniz

Kişisel bir blog mu olacağız yoksa internet ortamındaki Galatasaraylı olmayan Galatasaray sitelerine alternatif mi olacağız karar sizlerindir.

Camianın kaliteli isimlerini sizlerle buluşturacağız. Söyleyecek sözü olan fikir sahibi insanların size ulaşacağı platform olacağız.

İlerleyen zamanlarda güzel sürprizler ile sizlerin Galatasaray arşivi olacağız. Belki sesli belki görüntülü ama kesinlikle yazılı bir arşiv.

Güzel işler çıkacak. Bizi yalnız bırakmayın. Galatasaray, Galatasaraylıların elinde olmalı. Hesap kitapları ile dengeler gözeten, üç hafta doğrayıp bir hafta övgüler düzen, aslında hiçbirinizi umursamayan devler, sahneyi size bıraksın. Biz de buna aracı olalım. Ne dersiniz?

6 yorum

    • Adım adım büyüyeceğiz. Temennimiz o yönde. Sırf birşeyler karalamak için değil farklı fikir ve gözlemler için uğraşıyoruz 🙂 desteğiniz mühim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*